با قالب وردپرس، ظاهری جذاب به سایت خود ببخشید!

عوامل بسیاری زیادی در تبدیل بازدید کننده سایت به مشتری تاثیر گذار هستند . اما عاملی که در دیدار و برخورد اول با مشتری ، سرنوشت مشتری را در سایت مشخص خواهد کرد ظاهر سایت شماست .

بنابراین وردپرس با ارائه هزاران قالب وردپرس به بازار آماده است تا با ظاهری زیبا و منحصر به فرد . میزبان مشتری های شما در سایت وردپرسی باشد ، قالب ها ظاهر سایت شما را می سازند بنابراین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

 

قالب وردپرس چیست؟

وردپرس به تنهایی تنها یک سیستم مدیریت محتوا است و ظاهری را به سایت شما می دهد . که قابل درک برای مشتری های شما باشد ، از این رو قالب ها به بازار عرضه شده اند تا با استفاده از آنها بتوانیم تعداد بیشماری وب سایت با ظاهر هایی متفاوت بسازیم .

بگذارید با مثالی کاربردی شما را بیشتر با چیستی قالب وردپرس آشنا سازیم . اگر سایت را به یک آپارتمان تشبیه کنیم ، وردپرس چارچوب و دیوار های ساختمان را تشکیل میدهد . هم اکنون نقاشانی ماهر برای طراحی ظاهری زیبا و شکیل ، متناسب با سلیقه شما دست به طراحی و رنگ کردن ساختمان  میکنند .

در واقع قالب های وردپرس شکل و ظاهر گرافیکی سایت شما را تشکیل میدهد . اما این موضوع به این معنی نیست که این قالب ها یک روکش آماده هستند که بر روی سایت شما قرار می گیرندخیر . قالب ها تنها المان های گرافیکی را در خود دارند و ظاهر جذاب سایت شما تنها وابسته هنر و خلاقیت وردپرس کار شماست !

قالب ها، روکشی آماده بر روی سایت نیستند!

شاید تصور کنید که با نصب قالب ، ظاهری گرافیکی و شیک بر روی سایت شما نصب میشود و ظاهر سایت هیچ ارتباطی با وردپرس کار شما ندارد . سخت در اشتباهید ! زیرا قالب ها به شدت انعطاف پذیر و قابل تغییر هستند و می توان چندین و چند شکل متفاوت با هر قالب طراحی کرد .

 برای مثال می توان با استفاده از یک قالب وردپرس ، ده ها سایت با ظاهری کاملا متفاوت از یکدیگر ساخت . که حتی نمی توان متوجه یکی بودن قالب های آنها شد ، بنابراین در انتخاب وردپرس کار خود به شدت دقت کنید !

قالب ها رایگان هستند؟

بارها وبارها ذکر کرده ایم وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است ! زیرا به شدت انعطاف پذیر و فوق العاده حرفه ایست . در وردپرس هزارن قالب رایگان وجود دارد که می توان از همه آنها استفاده کرد . اما این قالب ها از امکانات و المان های گرافیکی زیبایی برخوردار نیستند !

بنابراین قالب هایی حرفه ای نیز طراحی و رونمایی شده اند ، اما در ازای استفاده از قالب ها باید هزینه طراحی قالب را پرداخت کنید . این قالب ها از المان های گرافیکی فوق العاده حرفه ای برخوردار هستند و می تواند در جذب مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد .

اما اگر همچنان نگران ظاهر سایت هستید ! می توانید از دیگر قابلیت های فوق العاده وردپرس استفاده کنید و قالب اختصاصی خودتان را سفارش دهید و از ظاهر زیبای سایت خود لذت ببرید !

اگر نگران ظاهر سایت خود هستید ، طراحی سایت خود را به ما بسپارید .  ما در گروه نرم افزاری مکعب ، با استفاده از متخصصان خلاق و با تجربه ، ظاهری زیبا را برای کسب و کار شما به ارمغان خواهیم آورد . تنها کافیست، از بین پلن های طلایی ، نقره ای و برنزی سفارش خود را ثبت کنید تا از دامنه com. یا .ir رایگان بهره مند شوید.