مزایایی طراحی سایت فروشگاهی

امروزه تمایل مشتریان به خرید آنلاین بسیار زیاد شده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند . در خانه خود استراحت کنند و خرید کنند ، بنابراین چه تازه می خواهید کسب و کار خود را راه بیندازید . و چه دارای کسب و کاری قدیمی در حرفه خود هستید ، طراحی سایت فروشگاهی می تواند پله های ترقی را برای شما به ارمغان بیاورد!

خرید آنلاین به دلیل مزایای فوق العاده همچون مقایسه سهولت در خرید ، سرعت بسیار بالا در خرید ، تحویل درب خانه و… از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است . بنابراین قطعا داشتن یک سایت فروشگاهی می تواند سبب رشد و گسترش کسب و کار شما شود .

مهم نیست چه کسب و کاری دارید ، مزایایی سایت فروشگاهی آنقدر زیاد است که هر کسب و کاری داشته باشید . قطعا اثر مثبتی را برای شما خواهد داشت ، با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مزایای طراحی سایت فروشگاهی بپردازیم .

زمان و مکان را در هم بشکنید!

از مهم ترین مزیت های فروش آنلاین ، می توان به بی معنی بودن مکان و زمان اشاره کرد . اما یعنی چه؟ وقتی شما فروشگاه آنلاینی را طراحی می کنید ، این فروشگاه در سراسر دنیا و در هر 24 ساعت شبانه روز ، آماده جذب مشتری و خدمت رسانی به مشتری است .

بنابراین مشتریان شما در هر کجای دنیا باشند ، در هر ساعتی از شبانه روز می توانند سفارش خود را ثبت کنند و از سایت شما خرید کنند .

ارتباط بی واسطه با مشتریان

از بزرگترین عوامل های افزایش قیمت اجناس ، می توان به دلال ها اشاره کرد . اما هم اکنون طراحی سایت فروشگاهی این فرصت را برای شما پدید آورده است ، تا دلال ها را حذف کنید و خود به صورت مستقیم با مشتریانتان در ارتباط باشید .

از دیگر مزیت های حذف واسطه ها می توان به قیمت نهایی محصول اشاره کرد . زیرا به دلیل ارتباط مستقیم و بی واسطه با مشتری ، مشتریان می توانند محصولات شما را بدون واسطه و با قیمت بسیار پایین تر از فروشگاه ، خریداری کنند و لذت یک خرید به صرفه را بچشند .

خدمات پس از فروش

به دلیل دسترسی شبانه روزی به وب سایت ، مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز که بخواهند ، درخواست خدمات پس از فروش خود را در سایت فروشگاهی شما ثبت کنند . بنابراین این اطمینان برای مشتریان به وجود می آید که در صورت وجود هرگونه مشکل می توانند به راحتی با شما در ارتباط باشند .

ارتباط با مشتریان پس از فروش

ترغیب دوباره مشتری به خرید، از مطمئن ترین روش های بازاریابی در جهان است . بنابراین همانطور که میدانید ، مشتریان برای ثبت سفارش ، نیاز به ثبت نام در سایت و ارائه مشخصات دارند . از این رو شما می توانید ، پس از خرید مشتری نیز ، با استفاده از ایمیل و تلفن با شخص ارتباط بگیرید و وی را به خرید دوباره ترغیب کنید .

آمار دقیق فروش

اگر به روش های سنتی فروش آشنا باشید ، قطعا بارها و بارها مشاهده کرده اید که محصولی به پایان رسیده است . اما به دلیل ازدحام ، فروشنده متوجه پایان موجودی محصول خود نشده است و پس از درخواست محصول توسط مشتری ، متوجه عدم وجود کالا شده است .

بنابراین فروشگاه، مشتری 80 درصدی خود را از دست خواهد داد ، اما در فروشگاه های اینترنتی اینطور نیست و آمار محصولات به صورت بسیار بسیار دقیق، قابل رویت است . و پیش از اتمام موجودی محصول، می توانید محصول را به موجودی انبار خود بیفزایید و مشتری های بسیاری را کسب کنید .

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به صرفه ترین و ارزان ترین راه طراحی سایت است . بنابراین پیشنهاد میشود با ثبت سفارش طراحی سایت فروشگاهی در گروه نرم افزاری مکعب ، از ما یک دامنه com. یا ir. رایگان هدیه بگیرید و کسب و کار خود را با سایت فروشگاهی، در مسیر رشد و گسترش قرار دهید .