طراحی سایت وردپرس  ، بهترین انتخاب هر کسب و کاری !

با شیوع ویروس منحوس کرونا بسیاری از کسب و کارها به روش های آنلاین روی آورده اند . و تمایل مشتریان به خرید آنلاین نیز به شدت افزایش یافته است، اما هزینه های ساخت سایت بسیار هنگفت است . و شاید هر کسب و کاری توانایی پرداخت را نداشته باشد !

اما نگران نباشید ، وردپرس به داد شما خواهد رسید . ساخت و طراحی سایت وردپرس بسیار کم هزینه و سریع است . بنابراین بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است . تا در هزینه های خود صرفه جویی کنند و در عین حال وب سایتی حرفه ای داشته باشند .

چرا طراحی سایت وردپرس؟

همانطور که میدانید طراحی سایت اختصاصی برای کسب کارهایی که قصد ورود به دنیای اینترنت را دارند مقرون به صرفه نیست . از جهتی دیگر طراحی سایت اختصاصی زمان بر است ، و ممکن است شما وقت کافی برای طراحی سایت اختصاصی نداشته باشید . بنابراین وردپرس بهترین راه حل برای شماست !

طراحی سایت وردپرس از هزینه های بسیار کمی برخوردار است . و در عین حال در سریع ترین زمان ممکن آماده و از جهتی دیگر کاملا پاسخگوی نیازهای یک سایت حرفه ای خواهد بود و شما نگرانی بابت نیازهای یک سایت حرفه ای نخواهید داشت .

یک سایت وردپرس می تواند پاسخگوی تمامی نیازهایمان باشد؟

قطعا از مهمترین دغدغه های شما این است که آیا وردپرس می تواند به تنهایی پاسخگوی خدمت رسانی و فروش آنلاین باشد ! همانطور که میدانید ، نیازهای هر کسب و کاری به وب سایت متفاوت است ، این مقدار حجم از مزایا و توانایی ها را نمی توان به صورت یکجا در وردپرس پایه ریزی کرد!

بنابراین وردپرس ، این مزایا و توانایی ها را در نرم افزار هایی جانبی با عنوان افزونه به بازار عرضه کرد . هر افزونه در هر زمینه ای که بگویید برای ایجاد قابلیت در وردپرس وجود دارد و می تواند تمامی نیاز های شما را رفع کند ، و مطمئن باشید که هیچ کم و کسری از یک وب سایت کدنویسی شده ندارد !

 

سایت وردپرس ظاهری زیبا و جذاب برای مشتری هایمان خواهد داشت؟

همانطور که میدانید ظاهری جذاب و زیبا می تواند در جذب مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد . بنابراین هم اکنون حق دارید که نگران ظاهر نهایی سایت خود باشید!

اما نگران نباشید ، زیرا وردپرس به این موضوع نیز اندیشیده است و با عرضه قالب هایی حرفه ای و زیبا به بازار . ظاهری زیبا و کاملا حرفه ای به سایت شما خواهد بخشید ، بنابراین وب سایت شما هیچ کم و کسری از یک سایت واقعی و کاملا حرفه ای نخواهد داشت !

مزایا طراحی سایت وردپرس

  • قیمت ارزان و به صرفه
  • تحویل سریع وبه موقع
  • قالب هایی زیبا و بی نظیر
  • دارای تمامی قابلیت های یک سایت حرفه ای
  • کنترل پنل و کنترل سایت بدون نیاز به دانش برنامه نویسی
  • و…


معایب طراحی سایت وردپرس

  • حجم بیشتر نسبت به سایت های کدنویسی شده
  • انعطاف کمتر در قابلیت ها
  • انعطاف کمتر در ظاهر سایت

همانطور که مشاهده کردید، طراحی سایت وردپرس، می تواند بهترین و به صرفه ترین انتخاب برای کسب و کار های آنلاین باشد . از این رو ما در مجموعه نرم افزاری مکعب با مهیا کردن شرایط ویژه خرید و دریافت رایگان دامنه .com یا .ir  در هر سه پنل اختصاصی طلایی، نقره ای و برنزی آماده طراحی سایتی حرفه برای کسب و کار شما هستیم!