طراحی اپلیکیشن اختصاصی، خاص و بی همتا

در گذشته کمتر کسی بود که از تلفن همراه و اینترنت استفاده کند . اما امروزه هر شخصی با هر سن و سالی ، حداقل یک تلفن همراه در دست خود دارد و از اینترنت و اپلیکیشن ها استفاده میکند . بنابراین در گذشته تنها تعداد محدودی کسب و کار از اپلیکیشن ها استفاده می کردند و بعضا ، بیشتر کسب و کارها ، نهایتا از وب سایت استفاده می کردند . اما امروزه طراحی اپلیکیشن اختصاصی ،  تبدیل به امری حیاتی شده است ! امروزه به دلیل افزایش استفاده از تلفن همراه و سهولت استفاده از اپلیکیشن های کاربردی . کاربران ترجیح میدهند از اپلیکیشن ها استفاده کنند ، زیرا اپلیکیشن ها همیشه در دسترشان هستند . از این رو بسیاری از کسب و کارها در هر حوزه ای ، رو به طراحی اپلیکیشن اختصاصی آورده اند . اما ساخت اپلیکیشن مناسب هر کسب و کاری است؟

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

قطعا این سوال برایتان پیش خواهد آمد که آیا استفاده از اپلیکیشن  مناسب کسب و کار شما است . و میتواند سبب رشد و گسترش کسب و کارتان شود و یا نه . تنها هزینه های اضافی برایتان به همراه دارد؟

امروزه به دلیل کاربر پسندتر بودن اپلیکیشن ها نسبت به وب سایت ها ، کاربران ترجیح میدهند از اپلیکیشن ها استفاده کنند . اما نه برای هر کسب و کاری ! زیرا استفاده از اپلیکیشن حجمی را در تلفن همراه اشغال می کند و این موضوع می تواند کاربران را دل زده کند .

بنابراین پیشنهاد میشود با کارشناسانی دلسوز و با تجربه ، موضوع را در میان بگذارید . و سعی کنید با دریافت مشاوره های تخصصی ، تشخیص دهید که آیا استفاده از اپلیکیشن می تواند سبب شود ، کسب و کارتان از رقبا پیشی بگیرد و یا خیر !

بنابراین ما در گروه نرم افزاری مکعب ، با ارائه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن و مشاوره تخصصی پیش از ثبت سفارش ، آماده هستیم . تا شما را در یافتن مناسب ترین روش خدمت رسانی آنلاین ، همراهی کنیم و تا لحظه موفقیت در کنارتان باشیم!

اما چرا طراحی اختصاصی؟

منحصر به فرد بودن ، همیشه از بهترین روش های جذب افراد به سوی خود است . طراحی اختصاصی ، این قابلیت را در اختیار شما قرار میدهد تا با استفاده از طراحی اختصاصی بتوانید 100 درصد اپلیکیشن خود را با توجه به سلیقه خود ، و نوع کسب و کارتان ، تغییر بدهید و مشتری های بسیاری را جذب خود کنید!

در طراحی اختصاصی هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید هر قابلیتی را به اپلیکیشن خود ببخشید و کاربران خود را با طراحی UX و UI حرفه ای مجذوب اپلیکیشن خود کنید .

ایده های خود را زنده کنید!

اگر ایده ای نوین و جدیدی را در سر دارید ، وقت آن رسیده است تا با طراحی اپلیکیشنی کاملا حرفه ای و اختصاصی . به ایده خود جانی دوباره ببخشید و به یک استارتاپ نوین تبدیل شوید!

دیجی کالا ، اسنپ و… هر کدام تنها یک ایده بودند . اگر شما نیز ایده ای دارید! هر چه سریعتر اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید و با عملی کردن ایده خود ، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و درآمد های بسیاری را کسب کنید!

طراحی اپلیکیشن اختصاصی ، به معنای واقعی کلمه خاص و بی همتا! اگر میخواهید از رقیبان خود به یک چشم به هم زدن پیشی بگیرید و یا ایده ای طلایی در ذهن خود دارید ، اپلیکیشن بهترین انتخاب برای شماست!