سایت فروشگاهی، شعبه همیشه فعال کسب و کار شما

امروزه تمایل مشتریان به خرید آنلاین بسیار زیاد شده است و افراد بسیاری ترجیح میدهند . که لوازم مورد نیاز و حتی مایحتاج روزانه خود را به صورت آنلاین خریداری کنند و درب منزل تحویل بگیرند . بنابراین تصور کنید که روزانه چندین میلیون کاربر از سراسر دنیا در اینترنت به دنبال محصول و خدمات مورد نیاز خود میگردند . از این رو سایت فروشگاهی می تواند مشتریان بسیار زیادی را جذب کسب و کار شما کند .

همیشه فعال باشید

در طول روز بسیاری از افراد به کار های روزمره خود مشغول هستند ، و وقتی برای خرید کردن ندارند و ترجیح میدهند در خانه به استراحت بپردازند . بنابراین بسیاری از افراد ترجیح میدهند در انتها شب و در وقت استراحت خود دست به خرید بزنند.

اما قطعا کسب و کار شما نیز در آن ساعات از شبانه روز به تعطیلی به سر میبرد و به این صورت مشتریان بسیاری را از دست خواهید داد . اما سایت فروشگاهی این چنین نیست و ساعات خاموشی ندارد! یک وب سایت در هر ساعت از شبانه روز که فکرش را بکنید ، آماده خدمت رسانی است . بنابراین به این صورت مشتری های بسیاری را به دست خواهید آورد .

با سایت فروشگاهی ، چارچوب ها را بشکنید

ممکن است مشتریان بسیاری از سراسر ایران باشند که به محصولات شما علاقه بسیار زیادی دارند . اما نمی توانند به شهر و منطقه شما بیایند به صورت حضوری از شما خرید کنند ، اما سایت فروشگاهی این چنین نیست و در هر کجای ایران قابل دسترس است .

شاید به نظر بیاید که این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار نباشد اما اینطور نیست . بنابراین بگذارید با بررسی میزان سرچ کلمات کلیدی در گوگل ، به میزان مشتری هایی که می توانید با طراحی سایت فروشگاهی کسب کنید پی ببریم!

موبایل

تصویر بالا تنها مربوط به سرچ کلمه کلیدی “موبایل” در گوگل است . همانطور که مشاهده می کنید ، تعداد بسیار زیادی سرچ برای کلمه کلیدی “موبایل” در گوگل از سراسر ایران شده است . حال تصور کنید شما یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای برای خود راه اندازی کرده اید و جایگاهی نمونه را در نتایج این کلمه کلیدی کسب کرده اید . چه مقدار مشتری به دست خواهید آورد؟
همانطور که مشاهده میکنید میلیون ها جست و جو تنها در سه ماه گذشته برای این کلمه کلیدی شده است . از جهتی دیگر امروزه به لطف اداره پست دیگر هیچ محدودیتی در ارسال کالا ها وجود ندارد . و شما می توانید تنها با افتتاح فروشگاه آنلاین ، میلیون ها کاربر در طول روز کسب کنید .


لباس

همانطور که در تصویر پایین نیز مشاهده می کنید ، میلیون ها سفارش در سه ماهه گذشته برای تنها کلمه کلیدی لباس شده است . در حالی که شما هیچ محدودیتی در فروش محصولات ندارید و می توانید هزاران کلمه کلیدی دیگر را نیز تصرف کنید .
همانطور که مشاهده کردید ، فرقی نمی کند که چه کسب و کاری دارید ، تنها با طراحی سایت فروشگاهی می توانید میلیون ها مشتری را از سرتاسر ایران به صورت بیست و چهار ساعته در طول شبانه روز ، جذب کنید و فروش خود را به اوج برسانید .

اگر قصد طراحی سایت حرفه ای و به صرفه را دارید ، گروه نرم افزاری مکعب بهترین انتخاب برای شماست ، تنها کافیست سفارش خود را ثبت کنید تا یک دامنه رایگان ir . و یا com . به صورت هدیه از ما دریافت کنید .