بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا، وردپرس!

در گذشته ای نه چندان دور طراحی و تولید وب سایتی حرفه ای برای کسب و کارهای کوچک و متوسط یک رویای دست نیافتنی بود . اما وردپرس این رویا را به حقیقت تبدیل کرده است ، و امروزه دیگر ساخت وب سایت حرفه ای برای کسب و کار های کوچک یک رویای دست نیافتنی نیست!

روش های بسیار زیادی برای طراحی و تولید وب سایت وجود دارد . اما وقتی حرف از به صرفه ترین و سریع ترین روش ساخت وب سایت در میان باشد . قطعا نام سیستم مدیریت محتوا وردپرس را خواهید شنید! اما سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

پیش از آنکه به بررسی سیستم مدیریت محتوا وردپرس بپردازیم . در ابتدا بهتر است بدانیم ، اصلا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم های مدیریت محتوای بسیاری وجود دارند مانند وردپرس ، جوملا و… این سیستم های مدیریت محتوا یا به اختصار CMS ها این امکان را به شما می دهند . که بدون نیاز به دانش برنامه نویسی ، وب سایت هایی را طراحی و مدیریت کنید! بنابراین استفاده از وب سایت های ساخته شده با این سیستم ها ، نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد و هر کسی توانایی استفاده از این سیستم ها را دارد .

بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا

وقتی حرف از بهترین سیستم مدیریت محتوا در میان باشد . قطعا وردپرس بهترین است ، در واقع  محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است . و در حدود 43 درصد وب سایت ها با این سیستم مدیریت محتوا ساخته و مدیریت میشوند ، این آمار مقدار کمی نیست و میلیون ها وب سایت را شامل میشود .

وردپرس در سال 2003 برای اولین بار پا به دنیا گذاشت . این سیستم مدیریت محتوا با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP و دیتابیس MYSQL ساخته و طراحی شده است . از آن سال وردپرس با سرعت بسیار چشمگیری شروع به رشد و گسترش کرد تا امروزه به محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا تبدیل شده است .

 

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

شاید در ذهن شما این سوال نقش بسته باشد که چرا باید از سیستم مدیریت محتوا استفاده کنیم . وقتی می توان وب سایت هایی حرفه ای را با برنامه نویسی ساخت و طراحی کرد ؟

همانطور که میدانید ساخت وب سایت کدنویسی شده از هزینه های زمانی و مالی بسیاری برخوردار است . و هر شخصی توانایی پاسخگویی به این هزینه ها را ندارد . اما ساخت وب سایت با سیستم مدیریت محتوا بسیار کم هزینه و سریع است و در زمان بسیار کمی می توان وب سایتی حرفه ای را طراحی کرد .

آیا وردپرس می تواند پاسخگوی نیاز های کسب و کارمان باشد؟

اگر این نگرانی برایتان وجود دارد که این سیستم مدیریت محتوا نتواند نیازهای مشتری های آنلاین شما را پاسخ گو باشد . اما به هیچ وجه نگران نباشید ، زیرا این سیستم  هیچ چیزی از یک وب سایت کامل و کدنویسی شده کم ندارد و می توان وب سایتی حرفه ای را طراحی کرد .

ساخت وب سایت وردپرسی نیاز به دانش سیستم مدیریت محتوا دارد و هر شخصی به تنهایی توانایی ساخت وب سایت با سیستم مدیریت محتوا را دارد . بنابراین ما در مجموعه نرم افزاری مکعب ، سه پلن طلایی ، نقره ای و برنزی را به همراه پیشنهاد ویژه ، دامنه رایگان com. یا ir. برای شما آماده کرده ایم تا با طراحی وب سایت حرفه ای ، کسب و کار شما را در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهیم .