با طراحی سایت شرکتی، شرکت خود را زبان زد کنید!

امروزه شرکت ها می توانند با طراحی سایت شرکتی، به صورت آنلاین به مشتریان خود خدمت رسانی کنند و محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند . از جهتی دیگر با استفاده از سایت شرکتی می توان بدون نیاز به هیچ واسطه ای با مشتری ها ارتباط مستقیم برقرار کرد .

همچنین می توان در سایت های شرکتی رزومه ، نمونه کارها ، محصولات ، خدمات و… را به صورت یکجا و با سرعت بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار داد . و ارتباط گرم تری با مشتری برقرار کرد و از رقبای خود پیشی بگیریم و مشتریان را جذب شرکت خود کنیم .

اهمیت طراحی سایت شرکتی

امروزه کاربران اینترنت روز به روز درحال افزایش هستند و هر روز بیشتر میشوند و تمایل خرید و دریافت خدمات اینترنتی پیدا می کنند . بنابراین بسیاری از کاربران ترجیح میدهند پیش از خرید در موتورهای جستجو اعم از گوگل به دنبال محصول و خدمات خود بگردنند .

نداشتن وب سایت شرکتی می تواند سبب ، بی هویتی کسب و کار شما شود و مشتریان در وهله اول ، احساس مثبتی از کسب و کار شما نداشته باشند و به این صورت بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد . بنابراین داشتن وب سایت علاوه بر جذب مشتری از موتور های جست و جو می تواند سبب افزایش اعتبار کسب و کار شما شود .

هدف از طراحی سایت شرکتی

همانطور که میدانید هزینه های بازاریابی و معرفی محصولات سر به فلک کشیده است . اما امروزه بازارهای آنلاین از جمله موتورهای جست و جو دارای پتانسیل های بسیاری در جذب مشتری و معرفی خدمات هستند . چرا از این بازار با این حجم از پتانسیل استفاده نکنیم!

با طراحی سایت شرکتی می توان مشتری های بسیاری را بدون واسطه به کسب و کارمان جذب کنیم . و بدون نیاز به هیچ زحمتی تمامی محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود معرفی کنیم و سبب افزایش درآمد و اعتبار شرکت در بین مشتریان شویم.

مزایای طراحی سایت شرکتی

با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه هر شخصی حداقل یک گوشی هوشمند و یا سیستم در خانه خود دارد . از جهتی دیگر با شیوع ویروس منحوس کرونا ، تمایل مشتریان به خرید اینترنتی بسیار بیشتر از گذشته است . بنابراین باید از شرایط پیش آمده نهایت استفاده را ببریم و با استفاده ازسایت و خدمات آنلاین کسب و کار خود را رونق دهیم!


استفاده از سایت برای شرکت ها ، دارای مزایایی بسیار زیادی است ، اما از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش هزینه‌های تبلیغاتی: همانطور که میدانید موتورهای جست و جو دریایی از مشتری هستند ، بنابراین با استفاده سایت می توان مشتری های بسیاری را جذب کرد و در هزینه ها صرفه جویی کرد .
  • سایت شرکتی ، مادام‌العمر و همیشگی است .
  • دسترسی 24 ساعته و همیشگی در هر کجای دنیا : کاربران به وب سایت شما در هر شبانه روز دسترسی دارند و می توانند خرید خود را انجام دهند ، این در حالی است که روش های فروش و بازاریابی سنتی ، دارای محدودیت های زمانی و مکانی بسیاری بودند .
  • ایجاد ارتباط با مخاطبان و مشتریان در جهت شناخت نیازهای آنان
  • جلب اعتماد مشتریان
  • قابلیت دسترسی ساده برای کاربران
  • افزایش اعتبار برند
  • بازاریابی و تبلیغات برای محصولات و خدمات شرکت


داشتن وب سایت، امروزه به حیاتی ترین عضو هر شرکت و سازمانی می باشد . و نداشتن وب سایت به جهت بازاریابی و معرفی خدمات میتواند به منزله بی هویتی و شکست کسب و کار شما باشد . بنابراین پیشنهاد میشود، با سپردن طراحی سایت خود به گروه نرم افزاری مکعب با طراحی سایت شرکتی وردپرسی . به سرعت وب سایتی حرفه ای و خلاقانه را برای خود آماده کنید و لذت یک خرید به صرفه را به خود هدیه دهید!