با یادگیری وردپرس می توانید مدیر سایت خود شوید

امروزه طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا از جمله وردپرس . از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است ، بنابراین هم اکنون بیش از 40 درصد وب سایت های دنیا . با استفاده از وردپرس راه اندازی شده اند و از این رو وردپرس بازار کار بسیار خوبی دارد ، اگر شما از دسته افرادی هستید که قصد حرفه ای شدن را در وردپرس دارید . دوره آموزش وردپرس گروه نرم افزاری مکعب ، بهترین انتخاب برای شماست !

امروزه چه طراحی سایت شخصی و چه طراحی سایت برای کارفرمایان ، بازار کار بسیار خوبی دارد . و از جهتی دیگر شما با یادگیری وردپرس می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید ، و کسب و کار خود را رشد و گسترش دهید . بنابراین این دوره آموزشی به معنای واقعی کلمه بی نهایت فوق العاده خواهد بود .

در این دوره آموزشی به چه مهارت هایی دست پیدا خواهیم کرد؟

برای تبدیل شدن به یک وردپرس کار حرفه ای ، تنها بلد بودن وردپرس کافی نیست . بنابراین ما در این دوره آموزشی صفر تا صد وردپرس را به صورت جامع ، با تمامی جزئیاتی که تنها با کسب تجربه به دست می آید را در اختیار شما خواهیم گذاشت ! همانطور که میدانید از مهم ترین ویژگی های یک وردپرس کار ماهر ، می توان به خطایابی افزونه ها و طراحی قالب اختصاصی اشاره کرد .  بنابراین برای اولین بار در این دوره آموزشی ، ما به شما html ، CSS ، PHP را آموزش خواهیم داد . تا شما هر چیزی که برای تبدیل شدن به یک وردپرسی کار نیاز دارید را در اختیار داشته باشید . در این دوره شما به تمامی مهارت های مورد نیاز مانند ، مهارت های زیر دست پیدا خواهید کرد :

 • آموزش مقدماتی تا پیشرفته وردپرس
 • آموزش Html
 • آموزش CSS
 • آموزش مقدماتی PHP به جهت رفع باگ ها و ایرادات
 • استفاده حرفه ای از افزونه ها
 • طراحی و استفاده از قالب ها
 • و…

  هدف این دوره آموزشی چیست؟

  ما در گروه نرم افزاری مکعب با استفاده از اساتیدی مجرب و با تجربه ، قصد آموزش صددرصد وردپرس را به شما داریم . به نحوی که بعد از پایان این دوره ، شما تبدیل به یک وردپرس کار بسیار حرفه ای خواهید شد . که توانایی ساخت یک وب سایت وردپرسی حرفه را به صورت صددرصد دارد .

آموزش وردپرس مناسب هر کسی

شاید این نگرانی برایتان وجود دارد که آیا این دوره آموزشی وردپرس مناسب شما هست و یا نه ، پاسخ به این سوال بسیار ساده است . مهم نیست چه سن و سالی و یا تحصیلاتی دارید ، تنها کافیست توانایی کار با کامپیوتر را داشته باشید !

آیا نیاز به دانش برنامه نویسی یا وردپرس دارم؟

ما در آموزش وردپرس تمامی سعی مان را کرده ایم تا وردپرس و زبان های برنامه نویسی تدریس شده در این دوره را به صورت صفر تا صد آموزش دهیم . تا شما هیچ نگرانی از بابت یادگیری خود نداشته باشید و تبدیل به یک وردپرس کار حرفه ای شوید .

این دوره با حضور بهترین اساتید با بالاترین سطح توانایی ها ، تشکیل خواهد شد . بنابراین با شرکت در این دوره ، ما شما را از فردی مبتدی و تازه کار با هر مقدار دانش و سن و سالی ، به فردی حرفه ای تبدیل خواهیم کرد .
گروه نرم افزاری مکعب با سال ها سابقه درخشان در حوزه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن حرفه ای .  بهترین انتخاب برای کسانیست که حرفه ای شدن را می خواهند ! تنها کافیست در دوره آموزش وردپرس شرکت کنید ، تا به یک طراح وردپرس حرفه ای تبدیل شوید..