کار خود را به افزونه وردپرس بسپارید!

نیازهای هر کسب و کاری به خدمت رسانی آنلاین متفاوت است ، اما نمی توان همه اینها را در یک CMS جاگذاری کرد . زیرا در این صورت حجم سیستم مدیریت محتوا به شدت افزایش پیدا خواهد کرد . و پر از ویژگی هایی خواهد شد ، که به خیلی از آنها هیچ وقت نیاز پیدا نخواهیم کرد ! اما راهکار حل این مشکل چیست ؟

بنابراین وردپرس برای این مشکل راه حلی اندیشید ، و افزونه وردپرس را به بازار عرضه کرد . بنابراین CMS وردپرس به یک سیستم مدیریت محتوا خام تبدیل شد . تا شما بتوانید با اضافه کردن افزونه ها به وردپرس ، قابلیت های آن را به شدت افزایش دهید ، و سایتی حرفه ای را طراحی کنید . اگر نمی دانید وردپرس چیست ! پیشنهاد می کنیم مقاله طراحی سایت وردپرس را پیش از مطالعه این مقاله بررسی کنید .

افزونه وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

وردپرس به تنهایی یک سیستم مدیریت محتوا است و قابلیت های زیادی ندارد . در واقع وردپرس چهارچوب یک ساختمان است . و قالب و افزونه ها ، آن را به یک ساختمان مجلل تبدیل می کنند . بنابراین وردپرس به تنهایی قابلیت های چندانی ندارد !

به عنوان نمونه ، امروزه از معمولی ترین نیاز های هر وب سایتی می توان به سیستم عضویت گیری اشاره کرد . اما وردپرس به تنهایی سیستم عضویت گیری را در هسته خود ندارد و شما نمی توانید با استفاده از وردپرس سیستم عضویت گیری راه اندازی کنید ! اما راهکار چیست؟

بنابراین در اینجاست که افزونه ها به داد شما خواهند رسید . هم اکنون می توان با استفاده از چندین و چند افزونه عضویت گیری که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند ، یکی را برگزید و پس از نصب افزونه ، وردپرس را مجهز به سیستم عضویت گیری کنیم .

در واقع می توان وردپرس را یک کیس کامپیوتر خالی در نظر گرفت که شما با توجه به نیاز و سطح نیازتان ، داخل آن را توسط قطعات فیزیکی کامل می کنید . و در نهایت یک سیستم حرفه را برای خود راه اندازی می کنید ، وردپرس نیز این چنین است !

افزونه وردپرس می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد؟

اگر هم اکنون این نگرانی را در سر دارید که آیا افزونه های وردپرس توانایی پاسخگویی به نیاز های کسب و کار شما را دارند . نگران نباشید تنها کافیست جستجویی کوتاه در مخزن افزونه های وردپرس کنید تا در هر زمینه ای که فکرش را بکنید ، تعداد بی نهایتی از افزونه ها را مشاهده کنید .

افزونه وردپرس، چگونه ساخته میشود؟

افزونه وردپرس با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب ، بخصوص PHP نوشته می شوند . اما لزوما افزونه های وردپرس ، توسط تیم اصلی وردپرس ساخته و طراحی نمی شوند . و بسیاری از افزونه و قالب ها توسط تیم های دیگر از سراسر دنیا ساخته و تولید میشوند .

حال تصور کنید که افزونه ای توانایی پاسخگویی به نیاز های کسب و کار شما را نداشته باشد ، و یا باب میل شما نباشد ! در این صورت باز هم نگران نباشید ، زیرا افزونه وردپرس را  هر برنامه نویسی می تواند بنویسید و نیاز های شما را رفع کند !

ما اینجا در گروه نرم افزاری مکعب ، با استفاده از برنامه نویسانی خبره و با تجربه آماده خدمت رسانی و طراحی سایت در هر حیطه هستیم ، با سپردن طراحی سایت خود به گروه  نرم افزاری مکعب ، هیچ نگرانی بابت توانایی های سایت خود نداشته باشید !